WordPress a jeho výhody

Redakčný systém WordPress získal počas svojej existencie(od roku 2003) už milióny spokojných užívateľov. Pozrime sa teraz na hlavné výhody jeho používania.

Ľahká použiteľnosť – nemusíte byť IT expert

Pri používaní redakčného systému WordPress nikdy nebudete potrebovať pomoc programátora – pridávanie a úpravy článkov, obrázkov, multimediálneho obsahu pripomína prácu v bežnom textovom editore. WordPress sa ovláda mimoriadne jednoducho čo prináša výhodu v tom, že namiesto riešenia technických záležitostí sa môžete bezstarostne venovať budovaniu kvalitného obsahu.

Wordpress

 

Široké možnosti využitia – WordPress dokáže všetko :)

Blog, firemný web, spravodajský portál, komunitný web, online galéria fotografií, microsite, katalóg alebo dokonca eshop? Na systému základe WordPress je možné vybudovať prakticky akýkoľvek typ webu. Na mnoho funkcií existujú ľahko inštalovateľné zásuvné pluginy. V prípade potreby vám odborne upravíme funkčnosť webu na mieru presne podľa vašich potrieb. Vy viete čo potrebujete, my vieme ako na to.
 

 

 

WordPress je open source

Redakčný resp. publikačný systém WordPress je vydávaný pod licenciou open source, čo okrem iného znamená že je oslobodený od licenčných poplatkov. Tisíce pluginov je pre WordPress takisto dostupných zdarma. Vďaka tomu môžete prostredníctvom WordPress získať špičkový web za mimoriadne výhodnú cenu zohľadňujúcu predovšetkým inštaláciu a úpravy funkcií a dizajnu – samotný redakčný systém je zdarma. Nadšená open source komunita je zárukou hnacej sily vývoja a aktualizácií systému WordPress.

Pár slov na záver

Ak potrebujete ľahko ovládateľný, cenovo dostupný a pritom plne moderný a funkčný web, práve WordPress by pre vás mohol byť najlepším riešením. Je to komplexne riešený a rokmi vývoja dokonale doladený redakčný systém s administráciou aj v slovenskom jazyku. Dá sa pomerne ľahko optimalizovať pre vyhľadávače (SEO). WordPress disponuje detailne nastaviteľnými administračnými funkciami pre skúsenejších, ale pritom je ľahko zvládnuteľný aj úplnými nováčikmi. A preto sa stal najpoužívanejším redakčným systémom na svete.

2 odpovede na WordPress a jeho výhody

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>