Web stránky zadarmo

Na Slovensku je pár spoločností, ktoré ponúkajú web stránky zdarma. A to len za umiestnenie reklám alebo spätného linku na danom webe(nie všade je to pravidlom). Užívateľ tak získa svoju web stránku doslova za pár minút. Ako všetko iné, prinieslo to svoje pozitíva a aj negatíva.

Web stránky zdarma

Hlavným plusom je, že to pomohlo mnohým začínajúcim podnikateľom a celkove sa zvýšila konkurencia v rôznych odvetviach. Tieto služby, využili aj niektorí internetoví užívatelia, ktorí nie sú až tak zbehlí v práci s počítačom. Mnohí zistili, že sa to nie je až také zložité a naučili sa spravovať a aktualizovať svoje webové stránky.

Vybrať si web stránku zdarma alebo na mieru

Je neobjektívne povedať obecné pravidlá alebo všeobecný trend. Oplatí sa však zvážiť nasledovné body, keď sa budeme rozhodovať medzi web stránkou na mieru a web stránkou zdarma. Uvedená tabuľka sú len odporúčania.

SunWave Design
web stránka zdarma
web stránka na mieru
Chcem vyskúšať správu webu : výhodnejšia je zdarma -
Podporná strán.pre hlavný web : výhodnejšia je zdarma -
Web pre menšiu firmu : záleží od situácie záleží od situácie
Stránka pre väčšiu firmu : obmedzenia v prispôsovaní výhodnejšia je na mieru
Hľadám originálnu stránku : templaty sú si dosť podobné design je ľubovoľný
Požadujem funkcie na mieru : výber len určitých funkcií funkcie sú ľubovoľné

Doporučenie v tabuľke sú len subjektívne a cieľom bolo poskytnúť základný prehľad a možné rozdiely. Buďte preto pri výbere web stránky rozvážni. Kvalita služieb, ako u poskytovateľov web stránok zdarma, tak aj u tých čo dodávajú web stránky na mieru, je rôzna.

 

Webstránka od 160 €   Redakčný systém od 240 €    E-shop od 260 €

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>