Tvorba web stránok

Ponúkame Vám profesionálne web stránky za výborné ceny.

Webstránka od 160 €   Redakčný systém od 240 €    E-shop od 260 €

 

Web stránky sa časom stali základnými prezentáciami firiem a jednotlivcov na internete. Tvorba web stránok sa stala veľmi vyhľadávanou činnosťou, pretože si mnoho ľudí začalo uvedomovať ich silu a potrebu zároveň. Aj v našej firme Vám ponúkame vytvorenie web stránky, ktorá spĺňa aj náročnejšie kritériá. Samozrejme, všetko záleží od Vašich požiadaviek, ktoré sú pre nás prioritou.

Web stránka, ako aj internetový obchod, musia mať svoje úložisko. Priestor, kde sa ukladajú informácie z nej sa nazýva hosting, adresa web stránky je doména. Firiem, ponúkajúcich hosting, je na výber hneď niekoľko. Takisto aj balíčkov, z ktorých každý má iné parametre je hneď niekoľko. Všetky tieto záležitosti vybavíme za Vás a ponúkneme Vám ideálne riešenie pre Vašu chystanú webovú stránku. Výber domény je nemej dôležitý, podľa domény Vás ľudia môžu rozoznávať od ostatných.

 

O tvorbe web stránok

 

Samotná tvorba sa začína, ak je hosting aj doména vybavená.  U nás si môžete vybrať z troch ponúkaných balíčkov pre vytvorenie web stránky. Základ, ŠtandardProfi predstavujú webové riešenia vhodné pre menšie webové projekty, ako aj web stránky s vysokým počtom podstránok, modulov, funkcií a celkovo obsahu. Je len na Vás, pre ktorý z nich sa rozhodnete. Samozrejme, každý balík má niečo navyše. Je však dôležité podotknúť, že niektoré služby, ktoré balíček neobsahuje, sa dajú taktiež realizovať na Vašej web stránke. Všetko záleží od Vás a od toho, čo požadujete.

Web stránku dodáme obvykle od 2 týždňov a Vy ju môžete začať naplno využívať. Spravovanie je vo Vašej réžií alebo o to môžete požiadať SunWawe Webdesign. Pri všetkých web stránkach dbáme okrem iného aj na on-page SEO faktory, ktoré dopomôžu k vyššej pozícií vo vyhľadávači na jednotlivé kľúčové slová.

Web stránky vytvárame k spokojnosti našich klientov. Veríme, že aj Vy sa zaradíte medzi nich a využijete naše služby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>