Správa obsahu webu

Ponúkame Vám profesionálne web stránky za výborné ceny.

Webstránka od 160 €   Redakčný systém od 240 €    E-shop od 260 €

 

CMS(content management system) alebo redakčný systém je niečo čo vám v každom prípade ušetrí nielen peniaze a čas ale aj pomôže v ďalšom spravovaní vašej webstránky. Vďaka nemu totiž bez akýchkoľvek odborných znalostí, si môžete vkladať nový obsah na Vašom webe.

Správa obsahu webu

Medzi najpoužívanejšie a najznámejšie redakčné systémy patrí určite WordPress a Joomla. Vaša webstránka tak môže za pár hodín vyzerať ako moderný, praktický, fantastický a hlavne použiteľný profesionálny webový projekt. Keď k tomu pridáte aj vkusný elegantný a responzívny design, ktorý pre vás s radosťou urobíme máte pol práce hotovej. Zvyšok je o dobrom obsahu a nastavení SEO. 

Správa obsahu – ako to funguje

Redakčný systém ma jednu veľkú výhodu. Môžete si keď si na to trúfnete aj sami upravovať texty, vkladať obrázky, prípadne sledovať štatistiky na vašej webstránke. Joomla aj WordPress si prešli rokmi mnohými verziami a vývojári skutočne na nich zapracovali.

S takýmito CMS už postavíte poriadnu webstránku či ide len o malú osobnú či firemnú prezentáciu alebo poriadne rozsiahli mnohostránkový web. Nebojte sa toho. Nemusíte sa nič učiť. Je dobré si uvedomiť, že nie každý je vo všetkom majster. A tak to má byť, každý z nás vie niečo iné a v tom je odborníkom. Ak však máte radi výzvy takého druhu môžete to samozrejme skúsiť.

Pripravíme Vám design a funkcie webu

To čo je v prvom rade dôležité je poriadny vzhľad webu tzv. jeho šablóna. S tým vám radi pomôžeme. Tu ste správne. Profesionálne spravený responzívny design vám umožní osloviť aj zákazníkov, ktorý používajú na prístup do siete internetu len tablet alebo mobilný telefón, prípadne iné malé zariadenie okrem klasického počítača či notebooku.

Že neviete čo je responzívny design vášho webu? To je celkom jednoduché a hlavne praktické. Je to mobilná verzia vašej webstránky. Jednoducho je to šablona na webe nakódovana tak aby sa dynamicky prispôsobovala zariadeniu na ktorom je aktuálne zobrazovaná. Fantastické však?

Moderná doba nám prináša veľa nových možností a uľahčuje nám prácu nakoľko vývoj ide neustále dopredu. Tak ako sa posúva doba vpred aj my sa učíme stále nové a moderné veci aby sme pre vás mohli riešiť vaše zdanlivo neriešiteľné problémy. Jednoducho tie svoje webové starosti preneste na nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>