Referencie – tvorba web stránok

Prezrite si referencie z posledne zrealizovaných webových stránok. Pod galériou sa nachádzajú odkazy na dané stránky.

 

 

Výber z referencií:

Povedali o nás:

 

Ďakujem SunWave za ochotu a hlavne svätú trpezlivosť, príjemný prístup a promptnosť, s ktorou sa pustili do riešenia problémov s mojou už existujúcou stránkou. Veľka vďaka.

Daniela, eshop natureal


 

S Vašou prácou sme veľmi spokojní. E-shopy, ktoré sme si u vás dali vyhotoviť sú praktické s krásnym designom. Vyznačujete sa milou komunikáciou a skvelými nápadmi.
Silvia Kandráčová – majiteľa webov:
www.trendymilacik.sk
www.sissy-boutique.sk
www.stylovesaty.eu

 


 

SunWave Designu som zveril koncom roka 2010 redesign môjho webu poskytujúceho autoúvery. Dopadol nad moje očakávania a tak odvtedy spolupracujeme naďalej, už na ďalších troch mojich webstránkach.
Hrušovský Radoslav – vlastník webov:
www.horkemarhulovejadierka.sk
www.autouver.eu
www.kavitacianitra.sk


 

SunWave Design je firma s ktorou spolupracujem od začiatku môjho vstupu do biznisu. Pracujem na viacerých projektoch, s ktorými mi vždy radi a ochotne pomohli, poradili a navrhli najlepšie riešenia web prezentácie.
Momentálne sú pre mňa neoddeliteľnou súčasťou môjho biznisu a som si istý, že aj v budúcnosti sa na nich znovu obrátim aj pri riešení ďalších projektov, ktoré budú potrebovať reklamnú a webovú podporu.
Ich ústretovosť, individuálny prístup, spoľahlivosť, kvalita poskytovaných služieb a cena ich pre mňa robí jedničkou na trhu a rád ich doporučujem každému.

Novotný Miroslav – vlastník webov:
www.mnart.eu
www.dnioriginality.com