Prestashop 1.5.5

Nový Prestashop 1.5.5 bol vydaný 28. augusta 2013. Priniesol takmer 2 500 úprav zdrojového kódu s dôrazom na zvýšenie stability, zrýchlenie systému plus niekoľko nových funkcií. Vývojársky tým previedol 485 zlepšení a opráv, vďaka ktorým sa Prestashop dostal zase o poriadny krok vpred.

Prestashop 1.5.5 je rýchlejší a bezpečnejší

Ako pri každom CMS, aj pri Prestashope je jednou z priorít vývojárskeho týmu neustála snaha o zvýšenie rýchlosti, stability a bezpečnosti systému. To sa vo verzii 1.5.5 podarilo v plnom rozsahu v administrácii eshopu, aj v samotnej eshopovej prezentácii. Okrem iných úprav prebehla nekompromisná optimalizácia SQL Queries a vylepšenie šablónovacieho systému Smarty (Smarty cache modul). Nielen administrátori, ale najmä zákazníci eshopov sa tak môžu tešiť z komfortnejšieho Prestashopu.

bioarturprestashop

Ďaľšie novinky

Úpravami prešla administrácia eshopu, kde pribudlo viac možností nastavenia časových zón a jazykov. Skorigované boli aj W3C chyby (validita zdrojového kódu). Nový sprievodca nastavení dopravy produktov (dopravcovia, prepravné poplatky, hmotnosť tovaru, zóny a poplatky za doručenie) umožňuje spravovať logistické parametre eshopu jednoduchšie a prehľadnejšie ako predtým. Kompletný prehľad noviniek, vylepšení a zmien (changelog) nájdete priamo na oficiálnych stránkach  Prestashopu.

Táto verzia Prestashopu je najlepšia

Tvrdia to o nej členovia vývojárskeho týmu Prestashop. Pokiaľ používate niektorú z nižších verzií, vývojári dôrazne odporúčajú upgrade na verziu 1.5.5 na ktorej tvrdo pracovali 4 mesiace.

Upgrade Prestashopu na verziu 1.5.5.0

Upgrade zabehnutého eshopu na vyššiu verziu je bez ohľadu na typ redakčného systému prácou pre špecialistov. Ponúkame vám bezpečný, rýchly a odborne prevedený upgrade vášho Prestashopu na verziu 1.5.5 s garanciou plnej funkčnosti. Vy sa môžete pokojne venovať vášmu biznisu a zákazníkom, o váš Prestashop sa
postaráme my.

 

Prestashop 1.5.5.0 na stiahnutie – na stiahnutie

Plnú verziu programu si môžete stiahnuť tu:stiahnuť prestashop 1.5.5.0

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>