Pre klientov a záujemcov

Rozbiehame nový seriál článkov o širokých možnostiach použitia web stránok. Postupne tu nájdete informácie, ktoré Vám predstavia ako efektívne realizovať internetový biznis.

Každé odvetvie má svoje špecifiká a tak je  veľmi dôležité prispôsobiť tomu aj stratégiu prezentácie Vašich web stránok. Niekedy postačí jednoduchá web stránka, v inom prípade sa bez internetového obchodu alebo rozsiahleho portálu s plným servisom nepohnete.

Hlavný cieľ je efektívne osloviť Vašich potencionálnych zákazníkov a poskytnúť im patričné informácie alebo napríklad pohodlie online nakupovanie, či iné služby… Je toho mnoho a tešíme sa aj na Vaše podnety.

Sunwave Design 

Zobraziť články:

 

Ponúkame Vám profesionálne web stránky za výborné ceny.

Webstránka od 160 €   Redakčný systém od 240 €    E-shop od 260 €

 

Tvorba web stránok

Jedna odpoveď na Pre klientov a záujemcov

  • Milan povedal:

    Pozdravujem, mám záujem o vytvorenie web stránky pre realitnú kanceláriu, bez exportu na realitné portály. Viete mi poslať referencie na stránky – ktoré máte prípadne vytvorené a sú aktívne ?..

    dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>